Draugiem say   Paziņo citiem!

PAR TURNĪRU "SĒDE" 2012

sede_plakats_2012

Mēs, organizatori, sakām paldies visiem, visiem, kas bija ieradušies uz 2012. gada 19. maijā notikušo pasākumu restorānā "Avots" (senāk zināms kā "Millenium").

Pasākumu apmeklēja 56 cilvēki (17 sievietes, 39 vīrieši):
• 72% no Rīgas,
• 15% no Rīgas rajona (Baldone, Daugmale, u.c.),
• 13% no Talsiem, Valmieras, Bauskas un Lielvārdes,

vecuma amplitūdā no 10 līdz 48 gadiem (pārsvarā, no 20 līdz 40) un spēlēšanas pieredzi sākot ar pus gadu līdz pat 7 gadiem (visbiežāk = 3,5 gadi).
Pēc spēles tika apbalvoti 2. - 4. vietas ieguvēji ar ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu:

    4. vieta = Edgars Rencis,
    3. vieta = Jānis Dubinskis,
    2. vieta = Ivo Švēders,

Ar dāvanu karti no veikala "LUDO" 50 LVL apmērā, speciāli izveidoto Sēdes kausu, ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu, kā arī nebeidzamie dalībnieku aplausi tikai SĒDES 1. vietas ieguvējam Mārim Loginam no Rīgas, kurš Katanu profesionāli spēlē jau vairākus gadus (ļoti bieži iekļuvis Katnas Čempionāta finālistu sastāvā. Pasākumu "Sēde" apmeklējis pirmo reizi.

Papildus tam, tika rīkotas papildus disciplīnas – "Izspēlēto attīstības kāršu skaits", "Bruņinieku skaits", "Nepārtraukta ceļa posmu skaits".

Gan disciplīnu "Izspēlēto attīstības kāršu skaits" uzvarētāja Jānis Dubinskis (10 gab.), gan disciplīnas "Bruņinieku skaits" uzvarētāja Toms Ozols (16 gab.), gan disciplīnas "Nepārtraukta ceļa posmu skaits" uzvarētāja – Rita Granta (32 gab.) ieguva dāvanas no "Multikino".


Bet Armīns Skudra (plašāk tautās pazīstams kā "2e") pasākumā nepiedalījās (par ko viņam publisks fui) :)

Vai Tevi interesē arī citi rezultāti?
Excel formātā
Elektroniskā formātā

Vai ieraudzīji sevi? Nē??? Tad paskaties galerijā


Informācija par pasākumu bija atspoguļota un publiski pieejama portālos LETA, PRcentrs, prataspeles.lv un portālā draugiem.lv, kā arī sociālos protālos (twitter.com, facebook.om).

Turnīrs notika "Katanas ieceļotāju" pamatspēlē, Baldonē, restorānā "Avots" (senāk zināmais kā "Millenium") (Daugavas iela 7) no plkst. 10:00 līdz 18:00. Piedalīties varēja jebkurš Katanas spēlētājs, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un laicīgi pieteicās turnīram mājaslapā – https://www.sede.lv/

Pasākumu atbalstīja Prataspeles.lv, veikals "Ludo", Baldones dome, Multikino. Informēja – draugiem.lv