Draugiem say   Paziņo citiem!

SĒDES sākums

Latvijā šī spēle ar katru gadu kļūst aizvien populārāka, taču vienīgie notikumi, kas priecē sportiskās "Katanas ieceļotāju" spēlētāju dvēseles ir: Latvijas čempionāts(notiek reizi gadā), Liepājas Katanas ieceļotāju turnīrs (noticis tikai vienu reizi), Talsu pilsētas turnīrs (ļoti interesants, bet nepopulārs) un pāris pašdarbnieku veidoti spēļu vakari, kas dīvainu apsvērumu dēļ bieži tiek slēpti vai ir grūti atrodami.

Internetā ir dažādas iespējas, kā spēlēt un trenēties galda spēli "Katanas Ieceļotāji" virtuāli, bet "Katanas ieceļotāju" spēlētājam ir nepieciešama tāda spēlē un tas adrenalīns, ko var iegūt tikai spēlējot ar dzīviem cilvēkiem. Turklāt, draugu loks jau sen ir atķēris viens otra trikus. Tāpēc mums likās, ka ir nepieciešams stabils un regulārs katanas turnīrs. Tā nolēmām radīt SĒDI. Protams, savā pilsētā - Baldonē.

Baldonē visas instances ir atsaucīgas un sadarboties gatavas. Ja kādam ir ideja par pasākumu, to ir viegli realizēt, jo Baldonē ir labvēlīga augsne kultūrai. Par to liecina jau prāvs muzikantu pulciņš no Baldones (Goran Gora, Tumors, P.O.R.N.O. & Co, kā arī PK-25 un daudzi citi).

Un tā jau kopš 2008. gada, kad notika pirmā SĒDE, katru gadu tieši maijā Katanas ieceļotāji ieceļo Baldonē un sēž visu dienu cītīgi spēlējot katanu. Papildus spēles priekam, katram dalībnikam ir liels prieks uzvarēt Armīnu Skudru (2e). Viņam kaut kā izdevās kļūt par Liepājas Turnīra čempionu. Savu panākumu saviļņots, 2e meta izaicinājumu visiem Katanas spēlētājiem. Armīnam SĒDĒS neiet spoži, bet viņš ir apņēmības pilns kādu dienu kļūt par SĒDES čempionu. Šis nav tas gadījums, kad visai pasaulei vajadzētu sadoties rokās, lai Armīns sasniegtu savu mērķi. Gluži otrādi - katram katanas spēlētājam ir jādara viss, lai Armīns neuzvarētu. Un kā būs šogad? Arī Tev ir jāpiedalās pasākumā "SĒDE", jo Armīns katru gadu kļūst stiprāks.