Draugiem say   Paziņo citiem!

PAR TURNĪRU "SĒDE" 2011

sede_plakats_2011

Mēs, organizatori, sakām paldies visiem, visiem, kas bija ieradušies uz 2010. gada 14. maijā notikušo pasākumu restorānā "Millenium".

Pasākumu apmeklēja 69 cilvēki (30 sievietes, 39 vīrieši):
• 58% no Rīgas,
• 21% no Rīgas rajona (Baldone, Daugmale, u.c.),
• 21% no Salaspils, Talsiem, Ogres, Lielvārdes, Madonas un pat no Vācijas,

vecuma amplitūdā no 14 līdz 78 gadiem (pārsvarā, no 17 līdz 32) un spēlēšanas pieredzi sākot ar tikai pāris dienām līdz pat 7 gadiem (visbiežāk = 3,5 gadi).Pēc spēles tika apbalvoti 2. - 4. vietas ieguvēji ar Ādažu Čipsu čipsu pakām, kā arī ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu:

    4. vieta = Mārtiņš Pakalniņš.
    3. vieta = Aigars Kruvesis,
    2. vieta = Kaspars Gibeiko,

Ar Ādažu Čipsu kasti, dāvanu karti no veikala "LUDO" 50 LVL apmērā, speciāli izveidoto Sēdes kausu, ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu, kā arī nebeidzamie dalībnieku aplausi tikai SĒDES 1. vietas ieguvējam Edgaram Rencim no Valmieras, kurš Katanu spēlē jau vairākus gadus un ir pasākuma "Sēde" regulārs apmeklētājs/dalībnieks.

Papildus tam, tika rīkotas papildus disciplīnas – "Izspēlēto attīstības kāršu skaits", "Bruņinieku skaits", "Nepārtraukta ceļa posmu skaits".

Gan disciplīnu "Izspēlēto attīstības kāršu skaits" uzvarētāja Kristīne Jokste (9. Gab.), gan disciplīnas "Bruņinieku skaits" uzvarētāja Elisa Auzāne (13. gab.), gan disciplīnas "Nepārtraukta ceļa posmu skaits" uzvarētāja – Rita Granta (31 gab.) ieguva dāvanas no "Ādažu Čipsi" un "Multikino".


Bet Armīns Skudra (plašāk tautās pazīstams kā "2e") ieguva 11. vietu.

Vai Tevi interesē arī citi rezultāti?
Excel formātā
Elektroniskā formātā

Vai ieraudzīji sevi? Nē??? Tad paskaties galerijā


Informācija par pasākumu bija atspoguļota un publiski pieejama portālos LETA, PRcentrs, kasnotiek.lv, prataspeles.lv un portālā draugiem.lv, kā arī sociālos protālos (twitter.com, facebookc.om), dažos blogos un radio Naba ēterā.

Turnīrs notika "Katanas ieceļotāju" pamatspēlē, Baldonē, restorānā "Millenium" (Daugavas iela 7) no plkst. 10:00 līdz 18:00. Piedalīties varēja jebkurš Katanas spēlētājs, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un laicīgi pieteicās turnīram mājaslapā – https://www.sede.lv/

Pasākumu atbalstīja Prataspeles.lv, veikals "Ludo", Baldones dome, Ādažu Čipsi, Multikino. Informēja – draugiem.lv un radio Naba