Draugiem say   Paziņo citiem!

PAR TURNĪRU "SĒDE" 2008

sede_plakats_2008

Sveiks, SĒDES un Baldones iekarotāji!
Mēs, organizatori, sakām paldies visiem, visiem, kas bija ieradušies uz 2008. gada 24. maijā notikušo pasākumu Baldones Kultūras namā - SĒDE.
Pasākumu apmeklēja 43 cilvēku liels pūlis:

  • 50% no Rīgas,
  • 20% no Liepājas,
  • 15% no Baldones,
  • 10% gan no Valmieras un Salaspils
  • un pat no Jelgavas

vecuma amplitūdā no 12 līdz 49 gadiem (it sevišķi no 17 līdz 26) un spēlēšanas pieredzi sākot ar tikai 3 reizēm līdz pat 3,5 gadiem (visvairāk - 1,5 - 2 gadi).

Spēles laikā tika dalīti arī uzmundrinoši dzērieni, apbalvots pēdējās vietas ieguvējs un 3. - 8. vietas ieguvēji ar Coca Colas somu un gardumiem.
2. vietas ieguvējs - Kaspars Rutkis, kā var redzēt turnīra rezultātos, gandrīz visos posmos bija pirmajā vietā un tieši fināla raundā viņam nepaveicās, kā rezultātā - tikai 2. vieta, Ādažu Čipsu kaste, dāvanu karte no veikala "LUDO" 30 LVL apmērā.

Ar Ādažu Čipsu kasti, dāvanu karte no veikala "LUDO" 50 LVL apmērā, speciāli izveidoto Sēdes kausu un nebeidzamie dalībnieku aplausi tikai SĒDES 1. vietas ieguvējam Mārim Andersonam no Baldones, bet Armīns Skudra, uz ko bija liktas vislielākās cerības, palika 39. vietā.Vai Tevi interesē arī citi rezultāti?
Excel formātā
Elektroniskā formātāP.S. Paldies sponsoriem - "Ādažu Čipsi" un "Coca Cola"!!!

turnīra GALERIJA (bildes un video) turnīra GALERIJA (bildes un video)

Turnīrs notika "Katanas ieceļotāju" pamatspēlē. Piedalīties varēja jebkurš Katanas spēlētājs*, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un laicīgi pieteicās turnīram mūsu mājaslapā.

Vairāk par turnīra norisi, lasi sadaļā NOLIKUMS.

--------------------------------------
*cilvēks, kas Katanas spēli ir spēlējis vismaz 5 partijas