Draugiem say   Paziņo citiem!

PAR TURNĪRU "SĒDE" 2009

sede_plakats_2009

Mēs, organizatori, sakām paldies visiem, visiem, kas bija ieradušies uz 2009. gada 16. maijā notikušo pasākumu Baldones Kultūras namā - SĒDE.

Pasākumu apmeklēja 63 cilvēki:
• 50% no Rīgas,
• 20% no Rīgas rajona (Baldone, Daugmale, u.c.),
• 12% no Liepājas un Salaspils,
• un 5% no Ogres un Ādažiem,


vecuma amplitūdā no 12 līdz 57 gadiem (pārsvarā, no 12 līdz 29) un spēlēšanas pieredzi sākot ar tikai 1 mēnesi līdz pat 5 gadiem (visvairāk = 2 gadi).Spēles laikā tika dalīti arī uzmundrinoši dzērieni, apbalvoti un 2. - 4. vietas ieguvēji ar Coca Colas somu, Nestea sulas pakām un Ādažu Čipsu "Ego" čipsu pakām, kā arī ielūgums uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu:

4. vieta = Edgars Vanags,
3. vieta = Linards Dzērve,
2. vieta = Deniss Žiļajevs.

Ar Ādažu Čipsu kasti, dāvanu karte no veikala "LUDO" 50 LVL apmērā, speciāli izveidoto Sēdes kausu, ielūgumu uz "Katanas ieceļotāju" čempionātu, kā arī nebeidzamie dalībnieku aplausi tikai SĒDES 1. vietas ieguvējam Arnim Krastiņam no Ogres rajona, kurš Katanu ir spēlējis tikai 5 mēnešus.

Papildus tam, tika rīkotas papildus disciplīnas – "Izspēlēto attīstības kāršu skaits", "Bruņinieku skaits", "Nepārtraukta ceļa posmu skaits", kā arī apsveikts pēdējās vietas ieguvējs.
Visvairāk attīstības kāršu (10 gab.) sapirka Aigars Raumanis.
Lielākais karaspēks (11 gab.) izveidojās Santas Ozoliņas virsvadībā.
Un garāko ceļu (36 posmi) uzcēla Aleksis Zālītis.
Viņi ieguva 2 brīvbiļetes uz kinoteātra Cinamon filmām, un, protams - Coca Colas somu, kas ir pilna ar Nestea sulas pakām un Ādažu Čipsu "Ego" čipsu pakām.
Turnīra pēdējās vietas ieguvēja – Rita Granta ieguva 1 brīvbiļeti uz kinoteātra Cinamon filmu, un, protams - Coca Colas somu, kas ir pilna ar Nestea sulas un Ādažu Čipsu "Ego" čipsu pakām.
Bet Armīns Skudra (plašāk tautās pazīstams kā "2e") ieguva 10. vietu.

Vai Tevi interesē arī citi rezultāti?
Excel formātā
Elektroniskā formātā

Papildus tam, uz Sēdi ieradās arī Bez Tabu, lūk kā viņi redz SĒDI:Vai ieraudzīji sevi? Nē??? Tad paskaties galerijā


Informācija par pasākumu bija atspoguļota un publiski pieejama portālos LETA, PRcentrs, easyget.lv, kasnotiek.lv, prataspeles.lv, krabjiem.lv un portālā draugiem.lv, kā arī ļoti daudzos blogos un radio Naba ēterā un translēta caur TV3 raidījumu "Bez Tabu".

Turnīrs notika "Katanas ieceļotāju" pamatspēlē, Baldonē, Baldones Kultūras namā (Iecavas iela 4) no plkst. 10:00 līdz 18:00. Piedalīties varēja jebkurš Katanas spēlētājs, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un laicīgi pieteicās turnīram mājaslapā – https://www.sede.lv/

Pasākumu atbalstīja Prataspeles.lv, veikals "Ludo", Baldones dome, Ādažu Čipsi, Coca Cola, Cinamon. Informēja – draugiem.lv, kasnotiek.lv, radio Naba, krabjiem.lv, studentnet.lv.